Nerede : Küçükkuyu - Mıhlı
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 17 oda 50 yatak
Hizmet : yaz-kış

Çanakkale’de, Küçükkuyu’da, denize sıfır konumda bulunan Tüm Trio Otel, Balıkesir - Çanakkale yolunda, Edremit Havaalanı’na 30 km, Altınoluk’a 9 km, Küçükkuyu’nun merkezine ise 2 km uzaklıkta yer alıyor.

2, 3, 4 kişilik standart ve suit oda seçenekleri bulunan, toplamda 17 adet olan odalarda televizyon, klima, banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi, sürekli sıcak su ve balkon mevcut.

Kaz Dağları’nın bol oksijenli doğası içinde, Ege Denizi’ne sıfır konumda yer alan Tüm Trio Otel, özel plaj, iskele ve restoran seçeneklerine sahip. Ek olarak 0 - 12 yaş arası çocuklarda % 50 indirim imkanı mevcut.

Yarım pansiyon anlayışıyla sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri sunan tesiste isteğe bağlı hizmet veren özel bir restoran, fastfood ve iskeleye servis seçenekleri de bulunuyor.  

Ege Denizi’nde serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bölgeye has zeytinyağlıları ve deniz ürünlerini tadabilir, bol oksijenli Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri ve doğa sporları yapabilir, Assos Antik Kentini, Behramkale, Adatepe ve Yeşilyurt köylerini ziyaret edebilirsiniz.

Elit Trio Otel isimli turizm tesisi Çanakkale ilinde ve Mıhlı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Mıhlı Mahallesi Akgün Albayrak Caddesi No:122. Ayvacık ilçesinde bulunan Elit Trio Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde bulunan diğer 70 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Elit Trio Otel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 17 oda ve 50 yatakdır. Elit Trio Otel, KüçükkuyuElit Trio Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Elit Trio Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir.

Elit Trio Otel Yorumları