Nerede : Küçükkuyu - Merkez
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 5 Oda 12 yatak
Hizmet : 365 gün açık

Çanakkale, Ayvacık, Küçükkuyu’da, denize sıfır konumda yer alan Deniz Kızı Butik Otel, otogara 1 km, Edremit Havaalanı’na ise 35 km uzaklıkta.

12 yatak kapasiteli, toplamda 5 adet olan odalarda klima, mini bar, banyo, tuvalet, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su ve saç kurutma makinesi mevcut.

Küçükkuyu Limanı’nda, denize sıfır konumda yer alan otel, deniz manzaralı bir terasa ve kafeye sahip. Ek olarak 0 - 12 yaş arası çocuklarda konaklama ücretsiz.

Oda kahvaltı hizmetinin sunulduğu Deniz Kızı Butik Otel’de, isteğe bağlı hizmet veren bir kafe de mevcut.

Ege Denizi’nde serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bölgeye has zeytinyağlıları ve deniz ürünlerini tadabilir, bol oksijenli Kazdağları’nda doğa yürüyüşleri ve doğa sporları yapabilir, Assos Antik Kentini, Behramkale, Adatepe ve Yeşilyurt köylerini ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Kızı Otel tesisi Çanakkale bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Sahil Mah. Süleyman Sakallı Cad. No: 45. Ayvacık ilçesinde yer alan Deniz Kızı Otel, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvacık turizm bölgesinde yer alan diğer 70 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Deniz Kızı Otel

Motel statüsünde ki tesisin kapasitesi 5 oda ve 12 yatak olarak belirtilmiştir. Deniz Kızı Otel, KüçükkuyuDeniz Kızı Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır.

Deniz Kızı Otel Yorumları