Nerede : Altınoluk - Altınoluk Köyü
Otel Tipi : Butik Otel
Kapasite : 7 Oda 14 Yatak
Hizmet :

Zümra Sultan Konağı Nerede ?
200 yıllık tarihe sahip Taş Konak  restore edilerek butik otele dönüştürülmüş.
İyi bir otelin sahip olması gereken harika bir bahçe, huzur içinde dinlenmeniz için ideal odalar, kazdağlarının bol oksiyeni ciğerlerinizde hissedeceğiniz nefis konumu, bu otelde dinlenmek için yeterli gerekçeler. 

Zümra Sultan Konağı odaları :
Tarihi dokusu zarar görmeden her odası birbirinden farklı malzemeler ile özelliklerde döşenmiş, tüm misafirlerin kendini özel hissedeceği harika odalara sahip. 7 odalı butik otel odalarda Kahvaltı Keyfi sunuluyor.
 
Zümra Sultan Konağı Nasıl Girilir:
Kazdağlarına gelmek için Altınoluk merkeze ulaştığınızda, ışıklardan yukarı doğru köy yoluna ilerleyin. Köy merkezine geldiğinizde çevreden birine ZÜMRA SULTAN KONAĞI diye sorarak yol tarifi almanız otele ulaşmanızda size kolaylık sağlayacak bir yöntem.

Zümra Sultan Konağı Rezervasyon :
Çat kapı geldiğinizde boş oda olmayabilir. Ön Rezervasyon yaptırmak için otel ile iletişim kurmalısınız.

Zümra Sultan Konağı isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Altınoluk Köyü mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Altınoluk Mahallesi Memduh Tunç Caddesi No:9. Edremit ilçesinde yer alan Zümra Sultan Konağı, Butik Otel statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 39 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Zümra Sultan Konağı

Butik Otel statüsünde ki tesis, toplam 7 oda ve 14 yatakdır. Zümra Sultan Konağı, AltınolukZümra Sultan Konağı, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Zümra Sultan Konağı tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Zümra Sultan Konağı Yorumları