Nerede : Kazdağları - Güre
Otel Tipi : Otel
Kapasite : 121 Oda 275 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa tesisi Balıkesir bölgesinde ve Güre bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Güre Köyü Yolu 10395 Edremit / Balıkesir. Edremit ilçesinde yer alan Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 39 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Dağ Oteli, Termal olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu, Sağlık Merkezi, Sauna, Kaplıca, Havuzlu, Restoran, Oda Servisi, Bisiklet Kiralama, 24 Saat Açık Resepsiyon, Çocuk Havuzu, Bahçede Servis, Tur Masası, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, Oyun Odası, Çocuk Oyun Alanı, Engelli Dostu, Asansör, Ses Yalıtımlı Odalar, Özel Plaj, SPA, Denize Yakın, Mavi Bayraklı Plaj, Wifi, Bebek Sandalyesi, Halka Açık Plaj, Dağ Eteğinde, Yürüyüş Parkuru, Plaja Yürüme Mesafesi, Açık Büfe, Yemek Salonunda Servis gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Fitness Merkezi, Masaj imkanları ziyaretçilere bedelsiz sunulmaktadır.

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 121 oda ve 275 yatakdır. Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa, Kazdağları Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 21000 metredir.

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa Yorumları