Nerede : Kazdağları - Çamlıbel
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Kowboy Han Butik Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Çamlıbel bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Tuncel Kurtiz Bulvarı Camlibel Güre. Edremit ilçesinde bulunan Kowboy Han Butik Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 39 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Kowboy Han Butik Otel adlı tesiste Klimalı, Gardrop / Dolap, Halı Kaplı Zemin, Sivrisinek Teli, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Tuvalet, Balkon, Verandalı, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, Restoran, Araba Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), Bahçede Servis, Bahçeli, Teras, Ortak Mutfak, Evcil Hayvan Kabul, Denize Yakın, Wifi, Dağ Eteğinde, Kıyıya Yakın, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, 24 Saat Boş Bırakılır gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Minibar, Havlular, Barbekü Olanağı olanakları misafirlere ücretsiz sağlanmaktadır.

Kowboy Han Butik Otel

statüsünde ki tesis, toplam 8 oda ve 19 yatak olarak belirtilmiştir. Kowboy Han Butik Otel, Kazdağları Kowboy Han Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 09:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis bünyesinde 3 personel görev almaktadır.

Kowboy Han Butik Otel Yorumları