Nerede : Kazdağları - Tahtakuşlar Köyü
Otel Tipi :
Kapasite : 12 Oda 35 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Kazdağları, Tahtakuşlar Köyü’nde, zeytin ağaçlarıyla kaplı, Ege Denizi’ni kuş bakışı gören bir noktada bulunan İkizler Konuk Evi, Edremit Havaalanı’na 15 km uzaklıkta.

İki katlı, 35 yatak ve 12 oda kapasiteli İkizler Konuk Evi, odaları banyo, tuvalet, klima, eşya dolabı, 24 saat sıcak su, kablosuz internet bağlantısı, uydu sistemi ve televizyon bulunduruyor. İkinci katta ek olarak özel bir balayı odası da mevcut.

Kazdağları’nın bol oksijenli ortamında yer alan İkizler Konuk Evi, Ege Denizi’ni kuş bakışı gören, geniş bir bahçeye sahip. Ayrıca 0 - 6 yaş arası çocuklarda konaklama ücretsizken, 7 - 12 yaş arası çocuklarda % 50 indirimli.

Oda kahvaltı hizmeti veren tesisin gün içinde gözleme servisi de bulunuyor. Kullandığı süt, peynir, tereyağı, ayran, sebze ve yumurtalar tamamen doğal olup, konuk evinin kendi bahçesinden ve hayvanlarından temin ediliyor.

Kazdağları’nın bol oksijenli doğasında yürüyüşler yapabilir, serin sularının keyfini çıkarabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven Şelaleleri’ni görebilir, Assos Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Bölgenin ünlü zeytinlerini ve zeytinyağını tadabilir, Sarıkız efsanesine konu olan Sarıkız Tepesi’ni gezebilirsiniz.

İkizler Konuk Evi isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Tahtakuşlar Köyü bölgesinde yer almaktadır. Adresi: Tahtakuşlar Köyü. Edremit ilçesinde bulunan İkizler Konuk Evi, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 39 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

İkizler Konuk Evi adlı tesiste Havaalanı Servisi (ücretli), Bahçeli, Gardrop / Dolap, Halı Kaplı Zemin, Oturma Alanı, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Terlik, Tuvalet, Wifi, Dağ Eteğinde, Engelli Dostu, Köy içinde, Bahçede Servis gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

İkizler Konuk Evi

statüsünde ki tesis, toplam 14 oda ve 42 yatak olarak belirtilmiştir. İkizler Konuk Evi, Kazdağlarıİkizler Konuk Evi, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. İkizler Konuk Evi tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 8000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 20000 metredir. Tesis bünyesinde 6 personel görev almaktadır.

İkizler Konuk Evi Yorumları