Nerede : Kazdağları - Kızılkeçili Köyü
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Antik Vadi Bungalov Kazdağları tesisi Balıkesir bölgesinde ve Kızılkeçili Köyü bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kızılkeçili Mah. Fazılbey Cad.no:90. Edremit ilçesinde yer alan Antik Vadi Bungalov Kazdağları, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 39 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Dağ Eteğinde, Nehir Kenarı, Restoran, Restoran (alakart), Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Bahçeli, Teras, Güneşlenme Terası, Wifi, Yürüyüş Parkuru gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Barbekü Olanağı imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Antik Vadi Bungalov Kazdağları

statüsünde ki tesisin kapasitesi 14 oda ve 40 yatakdır. Antik Vadi Bungalov Kazdağları, KazdağlarıAntik Vadi Bungalov Kazdağları, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 3000 metre mesafededir. Antik Vadi Bungalov Kazdağları tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 20000 metredir.

Antik Vadi Bungalov Kazdağları Yorumları