Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Palmin Sunset Plaza Hotel isimli turizm tesisi Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Boyalık Mevkii. Kuşadası ilçesinde bulunan Palmin Sunset Plaza Hotel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Palmin Sunset Plaza Hotel

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi 111 oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Palmin Sunset Plaza Hotel, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Palmin Sunset Plaza Hotel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Palmin Sunset Plaza Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Palmin Sunset Plaza Hotel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Palmin Sunset Plaza Hotel tesisinin daha detaylı bilgilerine Palmin Sunset Plaza Hotel sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

PALMİN SUNSET PLAZA HOTEL YORUMLARI