Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite :
Hizmet :

Martı Beach Otel isimli turizm tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi No:115. Kuşadası ilçesinde bulunan Martı Beach Otel, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 61 adet tesisten bir tanesidir.

Martı Beach Otel

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Martı Beach Otel, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Martı Beach Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Martı Beach Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Martı Beach Otel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Martı Beach Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Martı Beach Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

MARTI BEACH OTEL YORUMLARI