Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 263 Oda 600 Yatak
Hizmet : Tüm Yıl Açık

Le Bleu Hotel & Resort tesisi Aydın bölgesinde ve Kadınlar Plajı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi. Kuşadası ilçesinde yer alan Le Bleu Hotel & Resort, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde yer alan diğer 61 adet tesisten bir tanesidir.

Le Bleu Hotel & Resort

Hotel statüsünde ki tesis, toplam 263 oda ve 600 yatakdır. Le Bleu Hotel & Resort, Kuşadası bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Le Bleu Hotel & Resort, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2500 metre mesafededir. Le Bleu Hotel & Resort tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir.

Le Bleu Hotel & Resort ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Le Bleu Hotel & Resort tesisinin daha detaylı bilgilerine Le Bleu Hotel & Resort sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

LE BLEU HOTEL & RESORT YORUMLARI