Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 47 Oda 110 Yatak
Hizmet : Tüm Yıl Açık

Ladies Beach Residence tesisi Aydın bölgesinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi No:66/z-16. Kuşadası ilçesinde yer alan Ladies Beach Residence, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde yer alan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Ladies Beach Residence

Hotel statüsünde ki tesis, toplam 47 oda ve 110 yatakdır. Ladies Beach Residence, Kuşadası bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat plaja mesafesi 500 metredir. Ladies Beach Residence, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 1500 metre mesafededir. Ladies Beach Residence tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir.

Ladies Beach Residence ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ladies Beach Residence tesisinin daha detaylı bilgilerine Ladies Beach Residence sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

LADİES BEACH RESİDENCE YORUMLARI