Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Hotel İmbat isimli turizm tesisi Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Kadınlar Denizi Caddesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Hotel İmbat, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Hotel İmbat

Otel statüsünde ki tesisin kapasitesi oda ve yatak olarak belirtilmiştir. Hotel İmbat, Kuşadası bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Hotel İmbat, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Hotel İmbat tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Hotel İmbat ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hotel İmbat tesisinin daha detaylı bilgilerine Hotel İmbat sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

HOTEL İMBAT YORUMLARI