Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite : 10 Oda 32 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Gültepe Apart Otel isimli turizm tesisi Aydın ilinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Ufuk Yücedeniz Sokak. Kuşadası ilçesinde bulunan Gültepe Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası turizm bölgesinde bulunan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları Aile olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Gültepe Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam 10 oda ve 32 yatakdır. Gültepe Apart Otel, Kuşadası bölgesinde özel plajı olmayan ancak plaja mesafesi 280 metredir. Gültepe Apart Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Gültepe Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Gültepe Apart Otel tesisinin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Gültepe Apart Otel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha detaylı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gültepe Apart Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Gültepe Apart Otel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

GÜLTEPE APART OTEL YORUMLARI