Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Otel
Kapasite :
Hizmet :

Grand Blue Sky Otel isimli tesis Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi. Kuşadası ilçesinde bulunan Grand Blue Sky Otel, Otel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları İş olarak belirtilmiştir.

Grand Blue Sky Otel

Otel statüsünde ki tesis, toplam 313 oda ve 702 yatakdır. Grand Blue Sky Otel, Kuşadası bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir tesisdir.Grand Blue Sky Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Grand Blue Sky Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Grand Blue Sky Otel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha fazla içeriğe sahip Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Grand Blue Sky Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Grand Blue Sky Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

GRAND BLUE SKY OTEL YORUMLARI