Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 9 Oda 28 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Capri Riva Hotel isimli tesis Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi Celal Atik Caddesi No:4. Kuşadası ilçesinde yer alan Capri Riva Hotel, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde yer alan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Capri Riva Hotel

Hotel statüsünde ki tesis, toplam 9 oda ve 28 yatakdır. Capri Riva Hotel, Kuşadası bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Capri Riva Hotel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 50 metre mesafededir. Capri Riva Hotel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir.

Capri Riva Hotel ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Capri Riva Hotel tesisinin daha detaylı bilgilerine Capri Riva Hotel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

CAPRİ RİVA HOTEL YORUMLARI