Nerede : Kuşadası - Kadınlar Plajı
Otel Tipi : Hotel
Kapasite : 50 Oda 135 Yatak
Hizmet : Tüm Sezon

Blue Sea Hotel & Spa isimli turizm tesisi Aydın şehrinde ve Kadınlar Plajı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Kadınlar Denizi Mahallesi 11. Sokak No:7. Kuşadası ilçesinde bulunan Blue Sea Hotel & Spa, Hotel statüsünde hizmet vermektedir. Kuşadası ilçesinde bulunan diğer 61 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Blue Sea Hotel & Spa

Hotel statüsünde ki tesisin kapasitesi 50 oda ve 135 yatak olarak belirtilmiştir. Blue Sea Hotel & Spa, Kuşadası bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 280 metredir. Blue Sea Hotel & Spa, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 200 metre mesafededir. Blue Sea Hotel & Spa tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Blue Sea Hotel & Spa ve diğer Kadınlar Plajı otelleri için daha kapsamlı Kadınlar Plajı otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Blue Sea Hotel & Spa tesisinin daha detaylı bilgilerine Blue Sea Hotel & Spa sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

BLUE SEA HOTEL & SPA YORUMLARI