Nerede : Bodrum - Gümüşlük
Otel Tipi : Apart Otel
Kapasite : 14 Standart, 6 Suit
Hizmet : 365 Gün

Ayçi Apart Otel isimli turizm tesisi Muğla şehrinde ve Gümüşlük mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Gümsan 1.sitesi Koyu Sevgi Sokak Gümüşlük. Bodrum ilçesinde bulunan Ayçi Apart Otel, Apart Otel statüsünde hizmet vermektedir. Bodrum ilçesinde bulunan diğer 22 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Balayı olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Havuzlu, Açık Yüzme Havuzu, Restoran (büfe), Bahçeli, Günlük Gazeteler, Markete Yakın, Engelli Dostu, Kalorifer, iptal gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Günlük Hizmetli Servisi, Dart, Wifi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Ayçi Apart Otel

Apart Otel statüsünde ki tesis, toplam 23 oda ve 70 yatak olarak belirtilmiştir. Ayçi Apart Otel, BodrumAyçi Apart Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Ayçi Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 14:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 3500 metredir. Tesis bünyesinde 6 personel bulunmaktadır.

Ayçi Apart Otel Yorumları