Dikili Çandarlı'da bulunan Çandarlı Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz... 

İzmir’in kuzeyindeki sahil kasabalarından olan Dikili’nin kilometrelerce uzunluktaki mavi bayraklı plajları ilk görülmesi gereken yerlerden. 

Bölgeyi eşsiz bir deniz ve doğa manzarasıyla tepeden görmek isteyenler ise Barışkent’i ve Atatürk Botanik Bahçesi’ni tercih edebilir. Etkileyici Ege Denizi manzarasıyla birlikte pek çok farklı bitki çeşidine rastlamak mümkün.  

Dikili'de Nebiler Köyü'nde bulunan Nebiler Şelalesi'ni gezip görebilirsiniz.

Dikili’nin doğal güzelliğiyle ünlü başka bir bölgesi de Nebiler. Şelale, mağara ve nehir gibi etkileyici doğal oluşumları içinde barındıran bölge özellikle doğaseverlerin ziyaret etmesi gereken bir bölge. 

Bademli Köyü ise zeytin ağaçlarıyla çevrili plajı, kıyısındaki adacık üzerinde bulunan Aya Nikola Kilisesi ve kaplıcalarıyla görülmeye değer diğer bir nokta.

Nebiler Köyü'nden yola çıkıp Çukuralan Köyü'ne ulaştığınızda Kemente Yaylası'nı görebilirsiniz... 

Dikili Çok Arananlar

Dikili Denize Sıfır Oteller    Dikili 2 Yıldızlı Oteller    Dikili Bir Gecelik Oteller    Dikili Tam Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Dikili Yarım Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Dikili Oda Kahvaltılı Oteller    Dikili Sadece Oda Hizmeti Veren Oteller    Dikili Özel Plajlı Oteller    Dikili Erken Rezervasyon    Dikili Lüks Oteller    Dikili Alternatif Tatil Otelleri    Dikili Balayı Otelleri    Dikili Aquaparklı Oteller    Dikili Bahçe Katı Olan Oteller    Dikili Çocuk Havuzlu Oteller    Dikili Suit Odalı Oteller    Dikili 4 Yıldızlı Oteller    Dikili Deniz Manzaralı Oteller    Dikili Havuzlu Oteller    Dikili Merkezdeki Oteller    Dikili Kaplıcalar    Dikili Termal Oteller    Dikili İndirimli Oteller    Dikili 3 Yıldızlı Oteller    Dikili Dağ Otelleri    Dikili Yeni Oteller    Dikili Ucuz Oteller    Dikili Resort Oteller    Dikili Küçük Oteller    Dikili Muhafazakar Oteller    Dikili Her Şey Dahil Oteller    Dikili Otantik Oteller    Dikili Bungalow Oteller    Dikili Aile Otelleri    Dikili Tatil Otelleri    Dikili Apart    Dikili İslami Oteller    Dikili Butik Oteller    Dikili Hoteller    Dikili Otelleri    Dikili 5 Yıldızlı Oteller    Dikili Konferans Otelleri    Dikili Toplantı Salonlu Oteller    Dikili Pansiyonlar