Nerede : Dikili - Merkez
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite : 16 Oda, 36 yatak
Hizmet : 01 Mayıs - 30 Ekim

Dikili Pansiyon isimli turizm tesisi İzmir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İsmetpaşa Mahallesi Gül Sokak No:8. Dikili ilçesinde bulunan Dikili Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Dikili ilçesinde bulunan diğer 21 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Mavi Bayraklı Plaj, Denize Yakın, Markete Yakın, Engelli Dostu, Gardrop / Dolap, Banyo, Tuvalet, TV, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, iptal gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır.

Dikili Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 16 oda ve 36 yatakdır. Dikili Pansiyon, DikiliDikili Pansiyon, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Dikili Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 200 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.

Dikili Pansiyon Yorumları