Nerede : Dikili - merdivenli Köyü
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Papaya Evleri Dikili isimli tesis İzmir şehrinde ve Merdivenli Köyü mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Dikili Merdivenli Koyu. Dikili ilçesinde yer alan Papaya Evleri Dikili, statüsünde hizmet vermektedir. Dikili ilçesinde yer alan diğer 14 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar, Restaurant, Balık Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Restoran, Restoran (büfe), Bar, Çocuk Oyun Alanı, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), Bahçeli, Güneşlenme Terası, 24 Saat Açık Resepsiyon, Animasyon Ekibi, Yürüyüş Parkuru gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Tekne Turu imkanları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır. Bununlada kalmayarak Vale Park Hizmeti, Akşam Eğlencesi imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Papaya Evleri Dikili

statüsünde ki tesis, toplam 6 oda ve 25 yatak olarak belirtilmiştir. Papaya Evleri Dikili, DikiliPapaya Evleri Dikili, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Papaya Evleri Dikili tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 10:30, check-out zamanı 10:30 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 9000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 90000 metredir. Tesis bünyesinde 5 personel hizmet etmektedir.

Papaya Evleri Dikili Yorumları