Nerede : Dikili - merdivenli Köyü
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Papaya Evleri Dikili isimli turizm tesisi İzmir ilinde ve Merdivenli Köyü bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Dikili Merdivenli Koyu. Dikili ilçesinde bulunan Papaya Evleri Dikili, statüsünde hizmet vermektedir. Dikili turizm bölgesinde bulunan diğer 14 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar, Restaurant, Balık Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Dağ Oteli olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Papaya Evleri Dikili adlı tesiste Restoran, Büfe, Bar, Çocuk Oyun Alanı, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), Bahçeli, Güneşlenme Terası, 24 Saat Açık Resepsiyon, Animasyon Ekibi, Yürüyüş Parkuru gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Tekne Turu olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Vale Park Hizmeti, Akşam Eğlencesi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Papaya Evleri Dikili

statüsünde ki tesisin kapasitesi 6 oda ve 25 yatakdır. Papaya Evleri Dikili, DikiliPapaya Evleri Dikili, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Papaya Evleri Dikili tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 10:30, check-out saati 10:30 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 9000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 90000 metredir. Tesis bünyesinde 5 personel bulunmaktadır.

Papaya Evleri Dikili Yorumları