Bademli'de eski adı Aiolis Ilıcası olarakta bilinen Bademli Ilıcası'nı görebilirsiniz...

İzmir’in kuzeyindeki sahil beldelerinden olan Bademli’nin zeytin ağaçlarıyla ve adacıklarla çevrili kumsalları görülmesi gereken ilk alanlardan. Bademli’de küçük bir adacık üzerinde yer alan Aya Nikola Kilisesi’nin kalıntıları ise görmeye değer diğer bir nokta. 

Dikili’de, bölgeyi eşsiz bir deniz ve doğa manzarasıyla tepeden görmek isteyenler ise Barışkent’i ve Atatürk Botanik Bahçesi’ni tercih edebilir. Etkileyici Ege Denizi manzarasıyla birlikte pek çok farklı bitki çeşidine rastlamak mümkün.  

Bademli'nin görülmesi gereken ilginç noktalarından biri de Ayanikola Kilise'si kalıntıları.

Dikili’nin doğal güzelliğiyle ünlü başka bir bölgesi de Nebiler. Şelale, mağara ve nehir gibi etkileyici doğal oluşumları içinde barındıran bölge özellikle doğaseverlerin ziyaret etmesi gereken bir bölge. 

Bademli Çok Arananlar

Bademli Denize Sıfır Oteller    Bademli 2 Yıldızlı Oteller    Bademli Bir Gecelik Oteller    Bademli Tam Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Bademli Yarım Pansiyon Hizmet Veren Oteller    Bademli Oda Kahvaltılı Oteller    Bademli Sadece Oda Hizmeti Veren Oteller    Bademli Özel Plajlı Oteller    Bademli Erken Rezervasyon    Bademli Lüks Oteller    Bademli Alternatif Tatil Otelleri    Bademli Balayı Otelleri    Bademli Aquaparklı Oteller    Bademli Bahçe Katı Olan Oteller    Bademli Çocuk Havuzlu Oteller    Bademli Suit Odalı Oteller    Bademli 4 Yıldızlı Oteller    Bademli Deniz Manzaralı Oteller    Bademli Havuzlu Oteller    Bademli Merkezdeki Oteller    Bademli Kaplıcalar    Bademli Termal Oteller    Bademli İndirimli Oteller    Bademli 3 Yıldızlı Oteller    Bademli Dağ Otelleri    Bademli Yeni Oteller    Bademli Ucuz Oteller    Bademli Resort Oteller    Bademli Küçük Oteller    Bademli Muhafazakar Oteller    Bademli Her Şey Dahil Oteller    Bademli Otantik Oteller    Bademli Bungalow Oteller    Bademli Aile Otelleri    Bademli Tatil Otelleri    Bademli Apart    Bademli İslami Oteller    Bademli Butik Oteller    Bademli Hoteller    Bademli Otelleri    Bademli 5 Yıldızlı Oteller    Bademli Konferans Otelleri    Bademli Toplantı Salonlu Oteller    Bademli Pansiyonlar