Nerede : Dikili - Bademli
Otel Tipi : Apart
Kapasite :
Hizmet :

Er Turistik Apart Otel isimli turizm tesisi İzmir ilinde ve Bademli mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Bademli Mahallesi 15. Sokak No:6. Dikili ilçesinde bulunan Er Turistik Apart Otel, Apart statüsünde hizmet vermektedir. Dikili ilçesinde bulunan diğer 14 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Balayı, Şehir Merkezi, Muhafazakar olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak tanımlanmıştır.

Er Turistik Apart Otel adlı tesiste Denize Yakın, Markete Yakın, Banyo, Tuvalet, Set Üstü Ocak, Mutfak, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı, Wifi, iptal gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Er Turistik Apart Otel

Apart statüsünde ki tesis, toplam 14 oda ve 48 yatak olarak belirtilmiştir. Er Turistik Apart Otel, DikiliEr Turistik Apart Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Er Turistik Apart Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 10000 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Er Turistik Apart Otel Yorumları