Nerede : Dikili - Salihleraltı
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Dikili Yangın Apart isimli turizm tesisi İzmir şehrinde ve Salihleraltı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Salihleraltı Mahallesi Sahil Caddesi Yangın Market Yanı. Dikili ilçesinde bulunan Dikili Yangın Apart, statüsünde hizmet vermektedir. Dikili ilçesinde bulunan diğer 14 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Dikili Yangın Apart adlı tesiste Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Alışveriş Merkezlerine Yakın, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Periyodik açık alan dezenfektesi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Dikili Yangın Apart

statüsünde ki tesis, toplam 2 oda ve 4 yatakdır. Dikili Yangın Apart, DikiliDikili Yangın Apart, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Dikili Yangın Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 11:00, check-out zamanı 09:30 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 10000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 0 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel hizmet etmektedir.

Dikili Yangın Apart Yorumları