Nerede : Dikili - Salihleraltı
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet :

Dikili Yangın Apart isimli tesis İzmir şehrinde ve Salihleraltı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Salihleraltı Mahallesi Sahil Caddesi Yangın Market Yanı. Dikili ilçesinde yer alan Dikili Yangın Apart, statüsünde hizmet vermektedir. Dikili ilçesinde yer alan diğer 14 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Dikili Yangın Apart adlı tesiste Merkezi konum, Plaja Yürüme Mesafesi, Alışveriş Merkezlerine Yakın, Denize Yakın, Halka Açık Plaj, Kum Plaj, Sığ Deniz, Periyodik açık alan dezenfektesi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Dikili Yangın Apart

statüsünde ki tesis, toplam 2 oda ve 4 yatak olarak belirtilmiştir. Dikili Yangın Apart, DikiliDikili Yangın Apart, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 500 metre mesafededir. Dikili Yangın Apart tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 11:00, check-out saati 09:30 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 10000 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel çalışmaktadır.

Dikili Yangın Apart Yorumları