Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi : Motel
Kapasite : 30 Oda 65 Yatak
Hizmet : Yaz Sezonu

Safa Motel Altınova tesisi Balıkesir bölgesinde ve Altınova bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: İzmir Yolu Üzeri, Merkez Mah. Kazan 1 Sok. Kazan Sitesi No:21 Altinova. Ayvalık ilçesinde yer alan Safa Motel Altınova, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde yer alan diğer 15 adet tesisten bir tanesidir.

Safa Motel Altınova

Motel statüsünde ki tesisin kapasitesi 30 oda ve 65 yatak olarak belirtilmiştir. Safa Motel Altınova, Ayvalık bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 0 metredir. Safa Motel Altınova, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 4000 metre mesafededir. Safa Motel Altınova tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

Safa Motel Altınova ve diğer Altınova otelleri için daha detaylı Altınova otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Safa Motel Altınova tesisinin daha detaylı bilgilerine Safa Motel Altınova sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

SAFA MOTEL ALTINOVA YORUMLARI