Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi :
Kapasite : 15 Oda, 35 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Ra Butik Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Altınova bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Altınova Mah. Liman Sokak No.8 /1. Ayvalık ilçesinde bulunan Ra Butik Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık turizm bölgesinde bulunan diğer 15 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Bar, Restaurant, Balık Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Ra Butik Otel adlı tesiste Sahilde, Bisiklete Binme, Restoran, Restoran (alakart), Restoran (büfe), Bar, Snack Bar, Oda Servisi, Bisiklet Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), Bahçeli, Sigara İçilmeyen Odalar, Klima gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Balık Tutma, Hızlı Check-in/Out, Emanet Kasası, Akşam Eğlencesi olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Ra Butik Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 15 oda ve 32 yatak olarak belirtilmiştir. Ra Butik Otel, Ayvalık bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 0 metredir. Ra Butik Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 3000 metre mesafededir. Ra Butik Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 50000 metredir. Tesis bünyesinde 5 personel hizmet etmektedir.

Ra Butik Otel ve diğer Altınova otelleri için daha kapsamlı Altınova otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ra Butik Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Ra Butik Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


RA BUTİK OTEL 2018 FİYATLARI

RA BUTİK OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 07 62

RA BUTİK OTEL HARİTADA YERİ


RA BUTİK OTEL YORUMLARI