Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi :
Kapasite : 15 oda 41 yatak
Hizmet : 365 gün

Maya Otel isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Altınova mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Altınova Mah Anafartalar Cad Tatlısu Mevkii No:37. Ayvalık ilçesinde yer alan Maya Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 13 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Restoran, Araba Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), Bahçeli, İslami gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. İlaveten Wifi olanakları misafirlere bedelsiz sağlanmaktadır. İlaveten Bagaj Muhafazası, Günlük Gazeteler, Ütü Hizmeti olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Maya Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 15 oda ve 41 yatak olarak belirtilmiştir. Maya Otel, Ayvalık bölgesinde özel plajı olmayan ancak plaja mesafesi 70 metredir. Maya Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 1500 metre mesafededir. Maya Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2000 metredir.

MAYA OTEL YORUMLARI