Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi :
Kapasite : 15 oda 41 yatak
Hizmet : 365 gün

Maya Otel isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Altınova mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Altınova Mah Anafartalar Cad Tatlısu Mevkii No:37. Ayvalık ilçesinde bulunan Maya Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde bulunan diğer 15 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Karta Taksit olarak tanımlanmıştır.

Maya Otel adlı tesiste Restoran, Araba Kiralama, Havaalanı Servisi (ücretli), Transfer Servisi (ücretli), Bahçeli, İslami gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi imkanları ziyaretçilere ücretsiz sunulmaktadır. Bunların yanısıra Bagaj Muhafazası, Günlük Gazeteler, Ütü Hizmeti imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Maya Otel

statüsünde ki tesis, toplam 15 oda ve 41 yatakdır. Maya Otel, Ayvalık bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 70 metredir. Maya Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 1500 metre mesafededir. Maya Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 2000 metredir.

MAYA OTEL YORUMLARI