Nerede : Ayvalık - Altınova
Otel Tipi :
Kapasite : 8 Oda, 16 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Kum Ada Otel Merkez isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Altınova mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Altınova Mah. Camii Kebir Sk. Hacı Bayram Veli Camii Karşısı. Ayvalık ilçesinde yer alan Kum Ada Otel Merkez, statüsünde hizmet vermektedir. Ayvalık ilçesinde yer alan diğer 15 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Restaurant, Balık Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, İş, Romantizm / Balayı, Şehir Merkezi, Seminer / Kongre, Muhafazakar olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak belirtilmiştir.

Tesiste 24 Saat Açık Resepsiyon, Klima, Özel Plaj gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Kum Ada Otel Merkez

statüsünde ki tesisin kapasitesi 8 oda ve 16 yatakdır. Kum Ada Otel Merkez, Ayvalık bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir.Kum Ada Otel Merkez, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Kum Ada Otel Merkez tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:30 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 1000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 50000 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel bulunmaktadır.

Kum Ada Otel Merkez ve diğer Altınova otelleri için daha detaylı Altınova otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kum Ada Otel Merkez tesisinin daha detaylı bilgilerine Kum Ada Otel Merkez sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

ONLINE REZERVASYON


KUM ADA OTEL MERKEZ 2018 FİYATLARI

KUM ADA OTEL MERKEZ detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 225 51 86

KUM ADA OTEL MERKEZ HARİTADA YERİ


KUM ADA OTEL MERKEZ YORUMLARI