Nerede : Altınoluk - Mıhlı
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Sohbet Beach Pansiyon tesisi Balıkesir ilinde ve Mıhlı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Narlı Altı Mıhlı Mevkii No:302. Edremit ilçesinde bulunan Sohbet Beach Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 71 adet tesisten bir tanesidir.

Tesis temaları Şehir Merkezi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Sohbet Beach Pansiyon adlı tesiste Özel Plaj, Denize Sıfır, Restoran (alakart), Bahçeli, Wifi, Gardrop / Dolap, Banyo, Duş, Tuvalet, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası, Plaj Kenarında, Deniz Kenarı gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Sohbet Beach Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve 3 yatak olarak belirtilmiştir. Sohbet Beach Pansiyon, AltınolukSohbet Beach Pansiyon, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 6000 metre mesafededir. Sohbet Beach Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 6000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 35000 metredir. Tesis bünyesinde 5 personel hizmet etmektedir.

Sohbet Beach Pansiyon Yorumları