Nerede : Altınoluk - Kavlaklar Köyü
Otel Tipi :
Kapasite : 4 Oda, 8 Yatak
Hizmet : 15 Nisan - 30 Ekim

Naturland Bungalow Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Kavlaklar Köyü bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Kavlaklar Köyü Altı Kristal Kola Dolum Tesisleri Yanı. Edremit ilçesinde yer alan Naturland Bungalow Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 96 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Doğa, Dağ Evleri olarak belirtilmiştir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Restoran, Restoran (alakart), Oda Servisi, Odaya Kahvaltı Servisi, Transfer Servisi (ücretsiz), Tur Masası, Bahçeli, Ortak Salon / Tv Alanı, Ses Yalıtımlı Odalar, Klima, Isıtma gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Masa Tenisi, Emanet Kasası imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Naturland Bungalow Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 4 oda ve 8 yatak olarak belirtilmiştir. Naturland Bungalow Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 3000 metredir. Naturland Bungalow Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2500 metre mesafededir. Naturland Bungalow Otel tesisinde konaklarken evcil hayvanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Naturland Bungalow Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 5000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına mesafesi 30000 metredir. Tesisin kendine ait havuzu bulunmaktadır.

Naturland Bungalow Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha detaylı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Naturland Bungalow Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Naturland Bungalow Otel sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


NATURLAND BUNGALOW OTEL 2018 FİYATLARI

NATURLAND BUNGALOW OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 04 30

NATURLAND BUNGALOW OTEL HARİTADA YERİ


NATURLAND BUNGALOW OTEL YORUMLARI