Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi : Motel
Kapasite :
Hizmet :

Motel Pino isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Tekçam Caddesi 13. Sokak 1. Aralık No:10. Edremit ilçesinde bulunan Motel Pino, Motel statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde bulunan diğer 71 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesis temaları KaraVan Otopak olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Tesiste Çamaşırlık, Klimalı, Gardrop / Dolap, Bağlantılı Oda(lar) Mevcuttur, Sivrisinek Teli, Ahşap/Parke Zemin, Duş, Terlik, Tuvalet, -- off, Uydu Kanalları, Yemek Masası, Buzdolabı, Balkon, Deniz Manzaralı, Kişisel Dolap gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Havlular olanakları tatil severlere ücretsiz sunulmaktadır.

Motel Pino

Motel statüsünde ki tesis, toplam 12 oda ve 35 yatakdır. Motel Pino, AltınolukMotel Pino, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 300 metre mesafededir. Motel Pino tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 12:00, check-out zamanı olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 500 metredir. Tesis bünyesinde 1 personel görev almaktadır.

Motel Pino Yorumları