Nerede : Altınoluk - Doyran
Otel Tipi : Pansiyon
Kapasite :
Hizmet :

Kız Kulesi Pansiyon tesisi Balıkesir ilinde ve Doyran bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Doyran Mevkii Yol Çatı. Edremit ilçesinde bulunan Kız Kulesi Pansiyon, Pansiyon statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 71 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Özel Plaj, Denize Sıfır, İskele, Büfe, Bahçeli, Wifi, Gardrop / Dolap, Banyo, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, TV, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Havlular imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Kız Kulesi Pansiyon

Pansiyon statüsünde ki tesis, toplam 10 oda ve 30 yatak olarak belirtilmiştir. Kız Kulesi Pansiyon, AltınolukKız Kulesi Pansiyon, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 2000 metre mesafededir. Kız Kulesi Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 3000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 35000 metredir. Tesis bünyesinde 2 personel görev almaktadır.

Kız Kulesi Pansiyon Yorumları