Nerede : Altınoluk - Narlı
Otel Tipi :
Kapasite : 40 Bungolow Ev
Hizmet : 365 gün

Kervan Tatil Köyü isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Narlı bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükkuyu Yolu 4. Km Narlı Köyü Altı. Edremit ilçesinde bulunan Kervan Tatil Köyü, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 71 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Restoran, Büfe, Bar, Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Kalorifer, Özel Plaj, Klimalı, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Duş, Tuvalet, Buzdolabı, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, LCD TV, Wifi, Kişisel Dolap gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca Emanet Kasası imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Kervan Tatil Köyü

statüsünde ki tesis, toplam 40 oda ve 120 yatak olarak belirtilmiştir. Kervan Tatil Köyü, AltınolukKervan Tatil Köyü, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 5000 metre mesafededir. Kervan Tatil Köyü tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 5000 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 35000 metredir.

Kervan Tatil Köyü Yorumları