Nerede : Altınoluk - Narlı
Otel Tipi :
Kapasite : 40 Bungolow Ev
Hizmet : 365 gün

Kervan Tatil Köyü isimli tesis Balıkesir bölgesinde ve Narlı mevkisinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükkuyu Yolu 4. Km Narlı Köyü Altı. Edremit ilçesinde yer alan Kervan Tatil Köyü, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 71 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Tesiste Restoran, Büfe, Bar, Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Kalorifer, Özel Plaj, Klimalı, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Duş, Tuvalet, Buzdolabı, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, LCD TV, Wifi, Kişisel Dolap gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Emanet Kasası olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Kervan Tatil Köyü

statüsünde ki tesisin kapasitesi 40 oda ve 120 yatak olarak belirtilmiştir. Kervan Tatil Köyü, AltınolukKervan Tatil Köyü, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 5000 metre mesafededir. Kervan Tatil Köyü tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 5000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına mesafesi 35000 metredir.

Kervan Tatil Köyü Yorumları