Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 40 Bungolow Ev
Hizmet : 365 gün

Kervan Tatil Köyü tesisi Balıkesir ilinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Küçükkuyu Yolu 4. Km Narlı Köyü Altı, Altınoluk. Edremit ilçesinde bulunan Kervan Tatil Köyü, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 89 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Açık Büfe özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Doğa, Plaj Bölgesi olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Kervan Tatil Köyü adlı tesiste Restoran, Restoran (büfe), Bar, Transfer Servisi (ücretli), 24 Saat Açık Resepsiyon, Bahçeli, Klima, Isıtma, Özel Plaj, Klima, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Duş, Tuvalet, Buzdolabı, Deniz Manzarası, Bahçe Manzarası, Dağ Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır. Bunların yanısıra Emanet Kasası olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sağlanmaktadır.

Kervan Tatil Köyü

statüsünde ki tesisin kapasitesi 40 oda ve 120 yatakdır. Kervan Tatil Köyü, Altınoluk bölgesinde bünyesinde özel plaj yer alan bir işletmedir.Kervan Tatil Köyü, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 5000 metre mesafededir. Kervan Tatil Köyü tesisinde konaklarken evcil hayvanınızı da yanınızda getirebilirsiniz. Kervan Tatil Köyü tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesisin, otogara mesafesi 5000 metredir. Hava alanı ile seyahat edecek misafirler için, tesisin havaalanına uzaklığı 35000 metredir.

KERVAN TATİL KÖYÜ YORUMLARI