Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 23 Apart Daire 75 Yatak
Hizmet : 365 gün

Edremit, Altınoluk’ta, denize 100 metre mesafede yer alan Çakıl Apart Pansiyon,  Altınoluk ışıklarından denize doğru dönüldüğünde yolun iki tarafında iki ayrı blok şeklinde bulunuyor.

75 yatak kapasiteli, 1+1 ve 2+1 büyüklüklerinde, toplamda 23 adet olan Çakıl Apart Pansiyon dairelerinde televizyon, kablosuz internet bağlantısı, banyo, tuvalet, klima, sürekli sıcak su, mutfak ve mutfak eşyaları mevcut.

Ege Denizi’ne yürüme mesafesinde bulunan Çakıl Apart blokları, Altınoluk’un ücretsiz halk plajları ve ücretli özel plajlarında serinleyip, güneşlenebilme imkanı sunuyor. Ek olarak Haziran ve Eylül aylarında indirimli fiyatlar geçerli.

Mutfak ve mutfak eşyaları bulunduran Çakıl Apart dairelerinde istediğiniz yemekleri ev rahatlığında hazırlayabileceğiniz gibi çevredeki marketleri, restoranları ve kafeleri de tercih edebilirsiniz.

Altınoluk plajlarında serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bol oksijenli Kaz Dağları’nda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven şelalelerini görebilir, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Başta zeytinyağlılar olmak üzere birçok yöreye has lezzeti tadabilir, Güre Kaplıcaları'nda rahatlayabilirsiniz.

Çakıl Apart Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir ilinde ve Merkez bölgesinde yer almaktadır. Adresi: İskele Mah. Mithatpaşa Cad. 2. Sk. No: 8, Altınoluk. Edremit ilçesinde bulunan Çakıl Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde bulunan diğer 96 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit olarak tanımlanmıştır.

Çakıl Apart Pansiyon

statüsünde ki tesisin kapasitesi 23 oda ve 75 yatakdır. Çakıl Apart Pansiyon, Altınoluk bölgesinde özel plajı bulunmayan fakat plaja mesafesi 100 metredir. Çakıl Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Çakıl Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir.

Çakıl Apart Pansiyon ve diğer Altınoluk otelleri için daha fazla içeriğe sahip Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çakıl Apart Pansiyon tesisinin daha detaylı bilgilerine Çakıl Apart Pansiyon sayfamıza giderek ulaşmanız mümkündür.

ONLINE REZERVASYON


ÇAKIL APART PANSİYON 2018 FİYATLARI

ÇAKIL APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 03 71

ÇAKIL APART PANSİYON HARİTADA YERİ


ÇAKIL APART PANSİYON YORUMLARI