Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 oda 50 yatak
Hizmet : 365 GÜN

Cahithan Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: İskele Mah. Barbaros Cad. No: 33, Altınoluk. Edremit ilçesinde yer alan Cahithan Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 96 adet tesisten bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı, Taksit olarak belirtilmiştir.

Tesiste Restoran, 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, Asansör, Klima, Isıtma gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır.

Cahithan Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 20 oda ve 50 yatak olarak belirtilmiştir. Cahithan Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 50 metredir. Cahithan Otel, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Cahithan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:30 olarak belirtilmiştir.

Cahithan Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha kapsamlı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Cahithan Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Cahithan Otel sayfamızı ziyaret ederek ulaşmanız mümkündür.

CAHİTHAN OTEL

Cahithan Otel
Cahithan Otel
Cahithan Otel

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız

RESTAURANTIMIZ

Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız

ONLINE REZERVASYON


CAHİTHAN OTEL 2018 FİYATLARI

CAHİTHAN OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 02 19

CAHİTHAN OTEL HARİTADA YERİ


CAHİTHAN OTEL YORUMLARI