Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 oda 50 yatak
Hizmet : 365 GÜN

Cahithan Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İskele Mah. Barbaros Cad. No: 33, Altınoluk. Edremit ilçesinde yer alan Cahithan Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Cahithan Otel adlı tesiste Restoran, 24 Saat Açık Resepsiyon, Teras, Ortak Salon / Tv Alanı, Asansör, Klima, Isıtma, Denize Yakın gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Wifi olanakları konuklara bedelsiz sunulmaktadır.

Cahithan Otel

statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve 50 yatak olarak belirtilmiştir. Cahithan Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı bulunmayan ancak plaja mesafesi 50 metredir. Cahithan Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde yer almaktadır. Cahithan Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 14:00, check-out zamanı 11:30 olarak belirtilmiştir.

CAHİTHAN OTEL

Cahithan Otel
Cahithan Otel
Cahithan Otel

ODALARIMIZ

Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız

RESTAURANTIMIZ

Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız
Restaurantımız

ONLINE REZERVASYON


CAHİTHAN OTEL 2018 FİYATLARI

CAHİTHAN OTEL detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 606 02 19

CAHİTHAN OTEL HARİTADA YERİ


CAHİTHAN OTEL YORUMLARI