Nerede : Altınoluk - Avcılar Altı
Otel Tipi :
Kapasite : 9 Oda 30 Yatak
Hizmet : 365 gün

Antandros Bungalow Otel isimli tesis Balıkesir şehrinde ve Avcılar Altı mevkisinde yer almaktadır. Adresi: Avcılar Mah. İskele Sk. No:2. Edremit ilçesinde yer alan Antandros Bungalow Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde yer alan diğer 71 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Bar, Restaurant özelliği ön plandadır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak belirtilmiştir.

Antandros Bungalow Otel adlı tesiste Klimalı, Gardrop / Dolap, Sivrisinek Teli, Oturma Alanı, Banyo, Saç Kurutma Makinası, Duş, Tuvalet, Deniz Manzaralı, Bahçe Manzarası, Restoran, Büfe, Bar, Tur Masası, Bahçeli, Plaj Servisi, Denize Sıfır, Engelli Dostu, Kalorifer, Özel Plaj, LCD TV, Denize Yakın, Wifi, Kum Plaj, İskele, Plaj Havlusu, Balayı Odası, Odaya şarap ikramı, Odaya meyve sepeti ikramı, Oda süslemesi, Özel Karşılama, Plaj Kenarında, Deniz Kenarı, Tekstil Ürünleri 90 Derece Yıkanıyor, Personel Virüs Eğitimi, Ortak Alanlarda Düzenleme, Girişte Ateşölçer, Periyodik açık alan dezenfektesi, Periyodik kapalı alan dezenfektesi gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Ek olarak Havlular olanakları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Antandros Bungalow Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 9 oda ve 24 yatakdır. Antandros Bungalow Otel, AltınolukAntandros Bungalow Otel, alışveriş yapacağınız şehir merkezine 4000 metre mesafededir. Antandros Bungalow Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer konukların hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in saati 13:00, check-out saati 12:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 2500 metredir. Hava yolunu tercih edecek konuklar için, tesisin havaalanına uzaklığı 20000 metredir.

Antandros Bungalow Otel Yorumları