Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite : 20 Apart Daire 86 Yatak
Hizmet : 365 Gün

Edremit, Altınoluk merkezde, sahilin bir üst sokağında bulunan Mavi Kum Apart Pansiyon’a, Edremit tarafından gelindiğinde merkezde ilk ışıklardan sola dönülerek ulaşılabilir.

86 yatak kapasiteli, toplamda 20 adet olan 2, 3, 4 ve 5 kişilik, 1+1 Mavi Kum Apart dairelerinde, buz dolabı, çamaşır makinesi, eşya dolabı, mutfak, mutfak gereçleri, banyo, tuvalet, klima, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su ve balkon mevcut.

Altınoluk’taki ücretsiz halk plajları ile özel plajlara yürüme mesafesinde olan Mavi Kum Apart, denizin, kumun ve güneşin her an keyfini çıkarabilme fırsatı sunuyor.

Mutfak ve mutfak eşyaları içeren Mavi Kum Apart dairelerinde dilediğiniz yemeği yapabileceğiniz gibi tesis çevresindeki restoranları da tercih edebilirsiniz.

Altınoluk plajlarında serinleyip, güneşlenebileceğiniz gibi bol oksijenli Kaz Dağları’nda doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Hasanboğuldu ve Sutüven şelalelerini görebilir, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Başta zeytinyağlılar olmak üzere birçok yöreye has lezzeti tadabilir, Güre Kaplıcaları'nda rahatlayabilirsiniz.

Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon isimli turizm tesisi Balıkesir şehrinde ve Merkez mevkisinde yer almaktadır. Adresi: İskele Mah. Atatürk Cad. No: 47, Altınoluk. Edremit ilçesinde bulunan Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit ilçesinde bulunan diğer 89 adet turizm tesisinden bir tanesidir.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon adlı tesiste Klima, Sivrisinek Teli, Banyo, Duş, Tuvalet, Uydu Kanalları, Buzdolabı, Balkon, Dağ Manzarası, LCD TV gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Wifi imkanları ziyaretçilere ücretsiz sunulmaktadır. Bunların yanısıra Terlik imkanları isteğe bağlı olarak, ücret dahilinde sunulmaktadır.

Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon

statüsünde ki tesis, toplam 20 oda ve 86 yatakdır. Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon, Altınoluk bölgesinde bünyesinde özel plaj olmayan fakat denize girilebilcek en yakın plaja mesafesi 100 metredir. Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon, alışveriş yapacağınız ve diğer ihtiyaçlarınızı temin edeceğiniz şehir merkezinde bulunmaktadır. Altınoluk Mavi Kum Apart Pansiyon tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin hazır bir oda ile karşılaşmalarını sağlamak amacıyla check-in zamanı 13:00, check-out zamanı 11:00 olarak belirtilmiştir.

ODALARIMIZ

Odalarımız Mutfak
Odalarımız Mutfak
Odalarımız Mutfak
Odalarımız Mutfak
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız Salon
Odalarımız Salon
Banyomuz
Banyomuz
Odalarımız Mutfak Salon
Odalarımız Mutfak Salon
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız
Odalarımız

TERASIMIZ

Terasımız
Terasımız

ONLINE REZERVASYON


ALTINOLUK MAVİ KUM APART PANSİYON 2018 FİYATLARI

ALTINOLUK MAVİ KUM APART PANSİYON detaylı fiyat bilgisi belirtmemiş ! Telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tesis Telefonları: 0 (266) 396 05 00
0 (532) 391 52 43
0 (532) 391 52 43

ALTINOLUK MAVİ KUM APART PANSİYON HARİTADA YERİ


ALTINOLUK MAVİ KUM APART PANSİYON YORUMLARI