Nerede : Altınoluk - Merkez
Otel Tipi :
Kapasite :
Hizmet : 365 Gün

Akyollar Otel tesisi Balıkesir bölgesinde ve Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Adresi: Mehmet Peker Bulvarı Yağcılar Mevkii No:1. Edremit ilçesinde yer alan Akyollar Otel, statüsünde hizmet vermektedir. Edremit turizm bölgesinde yer alan diğer 96 adet tesisten bir tanesidir.

Yeme içme hizmetleri olarak Alakart Menü, Restaurant, Markete Yakın özelliği ön plandadır.

Tesis temaları Aile, Plaj / Deniz Kıyısı, Lüks olarak tanımlanmıştır.

Tesisdeki ödeme seçenekleri Nakit, Kredi Kartı olarak tanımlanmıştır.

Sahilde, Bisiklete Binme, Restoran (alakart), Odaya Kahvaltı Servisi, 24 Saat Açık Resepsiyon, Özel Check-in/Out, Tur Masası, Kilitli Dolaplar, Bahçeli, Teras, Tesis Geneli Sigara Yasaktır, Özel Sigara İçilir Alan, Sigara İçilmeyen Odalar, Asansör, Ses Yalıtımlı Odalar gibi olanaklar standart olarak sunulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Dalış, Hızlı Check-in/Out, Günlük Gazeteler, Toplantı / Ziyafet İmkanları, Fax / Fotokopi olanakları konuklara bedelsiz sağlanmaktadır.

Akyollar Otel

statüsünde ki tesisin kapasitesi 6 oda ve 22 yatak olarak belirtilmiştir. Akyollar Otel, Altınoluk bölgesinde özel plajı olmayan fakat plaja mesafesi 10 metredir. Akyollar Otel, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız şehir merkezine 1200 metre mesafededir. Akyollar Otel tesisine temizlik işlemlerinin yapılması ve gelecek diğer misafirlerin tertemiz bir oda ile karşılaşmaları için check-in saati 13:00, check-out saati 11:00 olarak belirtilmiştir. Tesis ile otogar arasındaki mesafe 600 metredir. Tesis bünyesinde 3 personel hizmet etmektedir.

Akyollar Otel ve diğer Altınoluk otelleri için daha detaylı Altınoluk otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Akyollar Otel tesisinin daha detaylı bilgilerine Akyollar Otel sayfamıza giderek ulaşabilisiniz.

AKYOLLAR OTEL YORUMLARI